NASZE USŁUGI

Twój zaufany serwis samochodowy od 1979 roku.

Lakiernictwo

Lakierowanie może być konieczne, kiedy lakier na samochodzie zaczyna blaknąć, z powodu pojawiającej się rdzy czy po naprawie wgnieceń. Wszelkiego rodzaju poprawki kosmetyczne mogą również ułatwić sprzedaż auta. Nasz lakiernik samochodowy jest także w stanie lakierować pojazdy w kolorach specjalnych typu kameleon albo w pokryte farbami tuningowymi.

Technika lakierowania

Aby uzyskać optymalny efekt końcowy, trzeba dokonać odpowiednich przygotowań, wykonywanych w zależności od konstrukcji samochodu. Pierwszym krokiem jest demontaż karoserii samochodu. Kolejnym krokiem są prace blacharskie polegające na usunięciu rdzy i ewentualnych poważniejszych naprawach. Następnie karoseria i odseparowane elementy nadwozia malowane są podkładem. Po odpowiednim przygotowaniu następuje lakierowanie 3-5 warstwami lakieru w uzgodnionym kolorze. Na koniec nakładany jest lakier bezbarwny do 2 warstw. Polerowanie wykonywane jest w technice mokrej i suchej.

CZAS

Całkowite lakierowanie auta trwa 2-3 tygodnie w zależności od bieżącego nakładu pracy i zakresu napraw.

Mechanika pojazdowa

^

przeglądy okresowe i eksploatacyjne

^

naprawy układu rozrządu - wymiana pasków, rolek, napinaczy

^

naprawy układu wydechowego - wymiana tłumików, katalizatorów, elementów elastycznych

^

naprawy sprzęgła - wymiana tarcz, docisków, łożysk oporowych i wysprzęglików, kół dwumasowych

^

serwis układów chłodzenia - wymiana chłodnic, termostatów, pomp wody

^

naprawy zawieszenia - wymiana amortyzatorów, drążków stabilizatora, wahaczy

^

naprawy układu hamulcowego - diagnostyka hamulców, naprawa zacisków, wymiana tarcz i klocków hamulcowych

O NAS

Warsztat wykonuje naprawy samochodów osobowych i dostawczych (do 3.5 tony). Mamy bogate doświadczenie w naprawie i usuwaniu różnych usterek, także tych nietypowych i trudnych do zdiagnozowania.

Naprawy powypadkowe

Nasz warsztat samochodowy posiada bogate doświadczenie w naprawach powypadkowych, a także lakierowaniu, które pozwoli pozbyć się wszelkich śladów uszkodzeń. Naprawy blacharskie, jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonujemy na ramie naprawczej, która gwarantuje poprawność wykonanej naprawy. Użycie ramy naprawczej zapewnia przywrócenie wymiarów nadwozia do stanu przed wypadkiem.

Blacharstwo SaMOCHODOWE (BLACHARZ)

Nasz warsztat oferuje pełną gamę usług w zakresie napraw blacharskich dla wszystkich marek samochodów. Do ich wykonywania posiadamy specjalistyczny sprzęt, który niezbędny jest do profesjonalnej korekty nadwozi samochodowych. Pomagamy również w zorganizowaniu części blacharskich (zarówno nowych, jak i używanych)